Göktuğ Görsel SSS

Neden doğrudan satış yoluyla alışveriş yapmayı tercih etmeliyim?

Zamanın hepimiz için çok değerli olduğu bu günlerde, size sağlanan bu kolaylık ve özel hizmetten neden faydalanmayasınız? Doğrudan satış yöntemiyle yaptığınız alışverişlerde, ihtiyaçlarınız olan ürün, bir telefonla, siz ekstra hiçbirşey yapmadan, güvenli bir şekilde kapınıza kadar gelir. Bu uygulamasizi zaman kaybından kurtardığı gibi, diğer önemli işlerinizi yapmaktan alıkoymaz.

Bu şekilde alışveriş güvenli midir?

Şirketimiz vasıtasıyla yapılan alışverişlerde alınan bilginin bütünlüğü ve gizliliği için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. Bu şekilde alışveriş 0 güvenlidir.

Sipariş nasıl verilir?

Urün tanıtımı esnasında verilen numarayı arayarak veya ekranda görünen web adresine girip yönlendirmeleri takip ederek sipariş verilebilir.

Ödeme koşulları nelerdir?

Kredi kartıyla peşin veya taksitli, havale/eft ya da kapıda ödeme yapılabilir.

Teslimat nasıl yapılır?

Satın aldığınız ürünler temin ettiginiz adrese en geç 30 gün içinde gönderilir.

Müşteri memnuniyeti garantisi nasıl sağlanır?

Üründen memnun kalmadığınız takdirde, ürünü tanıtım filminde belirtilen süre zarfında geri gönderebilir veya garanti kapsamında değiştirme yapabilirsiniz. Geri gönderim için müşterilerden ücret talep edilmemektedir.

Telefon - IST

+90 (212) 256 8282

Telefon Bursa

+90 (224) 273 3700

E-Posta

esergoktug@goktugtrade.com